„7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO OJCOSTWA” - WARSZTATY

„7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO OJCOSTWA” - WARSZTATY

Białostocka Akademia Rodziny we współpracy z Tato.Net zapraszają ojców i matki na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, które odbędą się w dniach 22-23 kwietnia 2016 r.

Jest to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Spotkanie zawiera również wspólny moduł dla małżeństw, podczas którego kobiety dowiedzą się jak wspierać mężów w byciu efektywnymi ojcami.

Z raportu Journal of Marriage and Family wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną - na rynku pracy. Warsztaty mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Program nawiązuje do badań socjologicznych Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Serce ojca”.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów dowiesz się jak:

  • utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa,
  • rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
  • wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
  • stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
  • zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców, a żona wraz z innymi kobietami przyjrzy się bliżej różnym formom wspierania i odkrywania ojcostwa.

Zajęcia w godzinach:

1 dzień (piątek, 22.04.2016) 18.00 - 21.00 (sesja dla ojców i matek poświęcona wyzwaniom ojcostwa oraz praca w małych grupach na temat: „Jak żona może pomóc mężowi być lepszym ojcem?”)

2 dzień (sobota, 23.04.2016) 9.00 - 18.00 (sesja dla ojców)

Miejsce: BIAŁYSTOK, ul. Polna 20, Pracownia Michała Jackowskiego (mapa dojazdu)

Warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 20 godzin dydaktycznych warsztacie (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wraz z obecnością żon w piątek wynosi 224 zł. Dzięki współfinansowaniu szkolenia przez: Białostocką Akademię Rodziny działającą w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku KOSZT UCZESTNICTWA na osobę wynosi 112 zł.

Rezerwacja miejsc prowadzona jest na stronie internetowej http://www.tato.net/tatonet_en/warsztaty/details/494-7-sekretow-efektywnego-ojcostwa

i następuje po wypełnieniu formularza zgłoszenia na podanej stronie oraz dokonaniu powyższej wpłaty* w wysokości 112 zł.

*Zwrot tylko w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora.

Wpłat należy dokonywać konto:
Fundacja Cyryla i MetodegoBank Millennium S.A. 44 1160 2202 0000 0000 1223 1033 Prosimy podać w tytule przelewu: „imię i nazwisko - 7 Sekretów Białystok"

autor: Mirosław Truchel

facebook