POKAZ FILMU „MAMA TINA”

POKAZ FILMU „MAMA TINA”

​Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na projekcję filmu „Mama Tina”, niezwykłą historię kobiety, która poświęciła życie na ratowanie dzieci.

Urodzona w Dublinie Christina Noble, śladem Hioba, od najmłodszych lat doświadczała kolejnych krzywd od losu. Wieloletnia lawina nieszczęść z przymieraniem głodem, sierocińcem, gwałtem i odebranym siłą dzieckiem na czele, nie złamały jej, lecz dodały sił. Wiedziona powracającym przez lata snem o wietnamskich dzieciach uciekających przed wojennym napalmem i żarliwą wiarą w Boga, z którym pozostaje w ciągłym kontakcie, postanowiła wyruszyć do Azji, by tam odnaleźć przeznaczenie, niosąc pomoc najmłodszym.

Film wszedł do Polskich film 2 października 2015 r.
Tutaj można obejrzeć zwiastun filmu https://www.youtube.com/watch?v=VdCVBUYEQ54

Na projekcję filmu zapraszamy dnia 25 października (niedziela) o godzinie 16:00 do Białostockiej Akademii Rodziny ul. Sokólska 1, sala nr 115.

W trakcie projekcji organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Sokólskiej 1.

Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook