WYKŁAD „RATOWAĆ ZDROWIE POSTEM ŚW. HILDEGARDY”

WYKŁAD „RATOWAĆ ZDROWIE POSTEM ŚW. HILDEGARDY”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Ratować zdrowie postem Św. Hildegardy”

ędzie on poświęcony metodom terapeutycznym, opracowanym przez średniowieczną mistyczkę - św. Hildegardę z Bingen, skutecznym w leczeniu chorób cywilizacyjnych. Metoda, z uwagi na dobre rezultaty, zyskała szerokie uznanie wśród praktyków medycyny naturalnej.

Prowadząca: Jolanta Zajdel
Wieloletni członek Stowarzyszenia Slow Food Polska działającego na rzecz ochrony tradycyjnych polskich produktów spożywczych i ich wytwórców. Wykładowca medycyny żywieniowej wg świętej Hildegardy. Certyfikowany terapeuta medycyny św. Hildegardy. Aktywnie popularyzuje i promuje postać i dzieła świętej Hildegardy jako członek Międzynarodowych Towarzystw Miłośników św. Hildegardy z Bingen. W Polsce piastuje funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Przyjaciół św. Hildegardy. Jest pomysłodawcą i współautorką Rekolekcji z postem Świętej Hildegardy.

Zajęcia odbędą się dnia 19 czerwca 2015 r. o godzinie 17:00 w Białostockiej Akademii Rodziny ul. Sokólska 1, w sali nr 115.

W trakcie trwania filmu organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook