„Sukces wychowawczy” - wykład

„Sukces wychowawczy” - wykład

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Sukces wychowawczy”

Przedmiotem wykładu będzie możliwość uzyskania „Sukcesu wychowawczego”. Mowa będzie o wiedzy i rodzicielskim doświadczeniu w temacie budowania charakteru członków rodziny. Charakteru rozumianego głównie jako zdolność i odwagę do życia zgodnie z własnym sumieniem. Będzie można usłyszeć o tym jak ważne jest wychowanie dzieci do tego, aby w poczuciu pełnej wolności wybierały zawsze czynienie dobra. A także o tym, że jako rodzice jesteśmy w tym zadaniu szczególnie uprawnieni, ale też zobowiązani - głównie do podejmowania wysiłku, aby poprzez własny przykład, jako najlepszą bo najskuteczniejszą metodę wychowawczą, prowadzić dzieci do celu naszego życia. Prelegenci uczulą nas również na zagrożenia jakie wprowadzają do życia rodzinnego media elektroniczne oraz przekażą sposoby radzenia sobie z tym zjawiskiem.

Wykład poprowadzą Państwo Katarzyna i Waldemar Dobrzyńscy, którzy są małżeństwem od przeszło 23 lat. Mają pięcioro dzieci w wieku od 9 do 20 lat. Katarzyna jest biologiem, pracuje w szkole PROMIENIE w Nadarzynie. Waldemar jest informatykiem, prowadzi własną firmę. Obydwoje są zaangażowani w działalność Akademii Familijnej, są z nią związani od początku jej istnienia.

Zajęcia odbędą się 10 października 2014 r. w godz. 18.00 – 20.00 w Białostockiej Akademii Rodziny Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Sokólska 1 w Sali nr 115.

W trakcie trwania zajęć, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Sokólskiej 1.

Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook