„7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO OJCOSTWA” - WARSZTAT

„7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO OJCOSTWA” - WARSZTAT

​Białostocka Akademia Rodziny we współpracy z Tato.Net zapraszają ojców i matki na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”

Jest to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Spotkanie zawiera również wspólny moduł dla małżeństw, podczas którego kobiety dowiedzą się jak wspierać mężów w byciu efektywnymi ojcami.

Z raportu Journal of Marriage and Family wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną - na rynku pracy. Warsztaty mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Program nawiązuje do badań socjologicznych Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Serce ojca”.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów dowiesz się jak:

  • utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa,
  • rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
  • wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
  • stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
  • zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców, a żona wraz z innymi kobietami przyjrzy się bliżej różnym formom wspierania i odkrywania ojcostwa.

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. –Przemek

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek

Zajęcia w godzinach:

1 dzień (piątek, 10.10.2014) 18.00 - 21.00 (sesja dla ojców i matek poświęcona wyzwaniom ojcostwa oraz praca w małych grupach na temat: „Jak żona może pomóc mężowi być lepszym ojcem?”)

2 dzień (sobota, 11.10.2014) 9.00 - 18.00 (sesja dla ojców)

3 dzień (niedziela, 12.10.2014) 9.00 - 13.00 (sesja dla ojców)

Miejsce: Pracownia rzeźbiarska Michała Jackowskiego 15-697 Białystok, ul. Polna 20

Warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Całkowity koszt uczestnictwa (w tym przerwy kawowe, catering, materiały dydaktyczne i inne pomoce) za 3 dni wraz z obecnością żon w piątek: 145 zł/uczestnictwo

Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu formularza (link do formularza poniżej) oraz dokonaniu wpłaty* w wysokości 45 zł.
*Zwrot tylko w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora.

http://www.tato.net/tatonet_en/warsztaty/details/239-7-sekretow-efektywnego-ojcostwa

Wpłat należy dokonywać konto:
Fundacja Cyryla i MetodegoBank Millennium S.A. 44 1160 2202 0000 0000 1223 1033
Prosimy podać w tytule przelewu: „imię i nazwisko - 7 Sekretów wrzesień Białystok"

autor: Mirosław Truchel

facebook